Tiešsaistes diskusijā vērtēs kandidātu solījumus nekustamo īpašumu jomā

0
235
Attēls ilustratīvs

Nekustamo īpašumu kompānija Latio šodien, 29. septembrī, rīko tiešsaistes diskusiju Sālsmaize, kurā eksperti vērtēs kandidātu solījumus un iepriekš paveikto būvniecības, nekustamo īpašumu nozares un pilsētvides attīstībā, aģentūru LETA informēja Latio pārstāvji.

Diskusija plkst.17 būs vērojama Latio Facebook un YouTube kanālos.

Diskusijas moderators būs Latio valdes priekšsēdētājs Edgars Šīns, un tajā piedalīsies Ekonomistu apvienības valdes loceklis Māris Avotiņš, politologs Filips Rajevskis un žurnālists Māris Zanders.

Diskusijā tiks spriests, kuri vēsturiski ir bijuši tie lēmumi, kas Baltijas valstu ekonomiskās izaugsmes skrējienā likuši Latvijai iepalikt no Igaunijas un Lietuvas, kuras partijas sola efektīvākos risinājumus, lai Latvija ne tikai neatpaliktu no kaimiņvalstīm, bet apsteigtu tās.

Tāpat diskusijas dalībnieki spriedīs, vai un kur mēs esam pavirzījušies uzņēmējdarbības un investīciju vides attīstībā pēdējo četru gadu laikā – par ko varam valdību paslavēt un par ko pelt, kā arī kādēļ Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku nekā iebrauc.