Jaunais tirdzniecības centrs Sāga darbību sāks 10.novembrī, aģentūrai LETA pavēstīja tirdzniecības centra pārstāvji.

Jaunā centra attīstībā ieguldīti aptuveni 68 miljoni eiro, kā arī tiks izveidotas apmēram 500 jaunas darbavietas.

“Blakus esošā IKEA un Sāga iezīmēs jaunu attīstības potenciālu Mežciema un Stopiņu apkaimei, kļūstot par dinamisku vidi un jaunu darījumu centru Rīgas nomalē,” norādīja Sāgas attīstītāja SIA VPH Latvia direktors Juris Barkāns.

Kompānijā norādīja, ka tirdzniecības centrs Sāga vienkopus apvienos iepirkšanos, atpūtu, sportu, veselības un biroju centru. Sekojot jaunajām ēdināšanas nozares tendencēm, tas būs pirmais tirdzniecības centrs Latvijā ar speciāli izveidotu ielu ēdiena koncepta zonu ar restorāniem un kafejnīcām un pirmais centrs ar pirmsskolas izglītības iestādi.

Sāga mājlietu segmentā lielākie nomnieki būs veikali Būvniecības ABC un Jysk, savukārt ikdienas preču segmentā lielākais nomnieks būs Rimi. Tāpat tirdzniecības centrā būs pasaulē lielākais sporta zīmolu tirgotājs Decathlon.

Jau ziņots, ka tirdzniecības centra Sāga izveidei banka Citadele un Luminor Bank piešķīra kopumā 34 miljonu eiro sindicēto aizdevumu. Tirdzniecības centra Sāga kopējā platība būs 57 000 kvadrātmetru un tajā būs stāvvieta 2000 automašīnām.

Tirdzniecības centra projektētājs un ģenerālbūvnieks ir a/s UPB, bet arhitektonisko risinājumu izstrādē piesaistīts Londonā bāzēts arhitektu birojs TP Bennett. Tirdzniecības centru attīsta SIA VPH Latvia.

Pievienot komentāru