Topošais multifunkcionālais centrs “Fabrika” atradis enkurnomnieku

0
531
Publicitātes attēls

Nekustamo īpašumu attīstītājs VPH Latvia noslēdzis nomas līgumu ar mazumtirgotāju Rimi Latvia, kas būs enkurnomnieks kādreizējā Rīgas piena kombināta teritorijā Valmieras ielā, Rīgā, topošajā multifunkcionālajā centrā Fabrika, aģentūru LETA informēja attīstītāja pārstāvji.

Agrākā Rīgas piena kombināta teritorijā taps jauns 20 000 kvadrātmetru komplekss ar tirdzniecības, biroja, sporta, nelielas ražošanas un rekreācijas centriem. Patlaban arhitekti aktīvi strādā pie tehniskā projekta.

Plānots, ka jaunais multifunkcionālais tirdzniecības parks durvis apmeklētājiem vērs 2024.gada beigās.

Multifunkcionālais tirdzniecības parks Fabrika atradīsies vēsturiskajā Rīgas piena kombināta 4,7 hektāru lielajā teritorijā Valmieras ielā. Teritorijā tiks saglabātas kultūrvēsturiski vērtīgās ēkas, papildinot tās ar apzaļumojumu un centrālo koku aleju. Lai saglabātu vēsturisko ražotnes noskaņojumu, plānots, ka Fabrikā atradīsies pāris nelielas ražotnes. Patlaban notiek pārrunas ar lieliem tirdzniecības platību nomniekiem.

Projekta koncepta autori ir arhitekti no Londonas TP Bennett sadarbībā ar arhitektu biroju DUAL arhitekti. Tehnisko projektu plānots pabeigt līdz vasarai un vasaras beigās tiks sākts būvniecības process. 

Jau ziņots, ka tirdzniecības parka attīstīšanā tiks ieguldīti vairāk nekā 40 miljoni eiro.