Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā noslēgusies renovācija

0
199

Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā noslēgušies vērienīgi renovācijas darbi slimnīcas 3.korpusā. Projekta kopējās izmaksas ir 1 788 847 eiro, informē slimnīcas pārstāvji.

Atjaunotais operāciju bloks ļaus palielināt veicamo operāciju apjomu. Projekts īstenots piesaistot ERAF un valsts līdzfinansējumu.

Slimnīcas 3.korpusa ēkas pirmajā stāvā atrodas Ambulatorā nodaļa, otrā stāvā labajā spārnā – 1.nodaļa un trešajā stāvā – 1.operāciju bloks. Renovācijas laikā izremontēta otrā stāva kreisā puse, ierīkojot tur pacientu palātas, sanitāros mezglus un dušas. Virs šīm telpām bija bojāts jumta pārsegums, telpās nonāca mitrums un tika bojāta telpu apdare. Ēkā paplašinātas durvju ailes, lai tās būtu piemērotas pacientiem ar kustību traucējumiem.

Ēkas trešajā stāvā atjaunošana nebija veikta kopš 1996.gada, telpas bija morāli un tehniski nolietojušās. Atjaunotais operāciju bloks ļaus palielināt veicamo operāciju apjomu.

Korpusā atradās tehniski novecojis lifts, kurš ekspluatācijā nodots 1968.gadā. Lifts darbojās ar operatora palīdzību, līdz ar to ārpus operatora darba laika lifts nebija pieejams.

Pašlaik ir veikta lifta šahtas pārbūve un lifta nomaiņa, uzstādot mūsdienīgu automātisko liftu, kas ievērojami atvieglos pacientiem un personālam šīs ēkas pieejamību. Tāpat projektā veikta datortomogrāfijas kabineta vienkāršotā atjaunošana 34 m2 platībā un iepirkts medicīniskais aprīkojums – operāciju galds, neiroķirurģijas operāciju mikroskops, anestēzijas iekārta, datortomogrāfijas iekārta un ķirurģiskā rentgeniekārta ortopēdiskā komplektācijā.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit