Tukuma novadā aktīvi noris infrastruktūras objektu pārbūve

0
196
Publicitātes foto

Tukuma novadā aktīvi norisinās būvniecība. Arī šobrīd daudzviet plānveidā tiek veikta infrastruktūras objektu pārbūve, ir izveidoti būvlaukumi, strādā cilvēki un visdažādākā tehnika. Daudzās novada apdzīvotajās vietās darbi jau ir paveikti, bet vairākos objektos būvdarbus uzsāks šoruden, vēsta novada pašvaldībā.

No 2022. gada līdz 2023. gadam ar pārejas periodu uz 2024. gadu kopumā 14 apdzīvotās vietās Tukuma novadā tiek izbūvēti vai rekonstruēti 35 objekti. Līdz šī gada septembrim izbūvē jau ir ieguldīti 5,5 miljoni eiro. Savukārt, septembrī uzsāktajos infrastruktūras projektos, kas tiks pabeigti 2024. gada pirmajos sešos mēnešos, tiks ieguldīti 2 miljoni eiro.

Rekonstruētas 28 ielas, kuru kopgarums ir vairāk nekā 10 000 metru, tajā skaitā vairāku gājēju celiņu posmu izbūve. Tāpat rekonstruēti četri ceļu posmi, izbūvējot asfaltbetona segumu 3000 metru garumā un trīs tilti Tukumā un Sēmes pagastā.

Novadā izbūvēti vairāki stāvlaukumi: pie Tukuma novada slimnīcas, Jaunpils centrā, pie Pūres Kultūras nama, pie Zantes Kultūras nama, pie Matkules administratīvā centra un pie Mīlenbaha vidusskolas Kandavā.