Tukumā turpinās darbs pie sporta manēžas projektēšanas

0
137
Projekta vizualizācija

Turpinās Tukuma sporta manēžas projektēšanas darbi, informē novada pašvaldībā. Jaunā manēža paredzēta pie Tukuma 2. vidusskolas, vecā stadiona zonā.

Manēžā paredzēts pilnvērtīgs vieglatlētikas sportu komplekss, kā arī laukumi un zonas, piemēram, tādiem pilsētā un novadā aktuāliem sporta veidiem kā florbols, telpu futbols, basketbols, volejbols, smagatlētika, klinšu kāpšana, vingrošana u. tml. Manēžai, tai skaitā 2. vidusskolai, pieguļošajā teritorijā paredzēti āra sporta laukumi (florbols, basketbols u. tml.), kā arī autostāvvietas, noliktava skolas vajadzībām un rekreācijas zonas.

Augusta beigās Tukuma novada būvvaldē tika iesniegts būvprojekts minimālajā sastāvā, un tika izdota būvatļauja ar projektēšanas nosacījumiem. Tukuma manēžas projektēšanas darbus plānots pabeigt 2024. gada sākumā. Lai izstrādātu maksimāli jēgpilnus risinājumus, projektēšanas darbu gaitā tiek informēti un piesaistīti dažādi ar manēžas provizorisko darbību saistīti interešu grupu pārstāvji, speciālisti.

Atklātā iepirkumu konkursā tiesības projektēt manēžu ieguva SIA MARK arhitekti, kas ir arī Tukuma 2. vidusskolas pārbūves autori.