Turpinās būvdarbi Iecavas sporta skolā

0
206
Foto no Bauskasnovads.lv

Turpinās šā gada aprīlī iesāktā Iecavas sporta skolas Dartija ēka pārbūve un tai pieguļošās teritorijas labiekārtošanas darbi, informē Bauskas novada pašvaldībā.

Būvdarbu norise bija plānota visa gada garumā, un šobrīd jau ir redzamas ievērojamas pārmaiņas: logi aizstāti ar mūsdienīgiem un  energoefektīviem,  veikta visu durvju nomaiņa. Pilnībā ir veikta jumta seguma nomaiņa un siltināšana, kā arī pamatu siltināšana un hidroizolācija. Divas fasādes jau lepojas ar jaunu, mūsdienīgu izskatu, pilnībā pārbūvēta centrālā ieeja, iegūstot jaunas kāpnes un vides pieejamības elementu – pandusu. Savukārt ēkas apkārtnē jau vērojamas jaunā teritorijas labiekārtojuma aprises, izbūvētas apbraucamā ceļa apmales, veikta pazemes komunikāciju tīklu sakārtošana un pārbūve, tajā skaitā lietus kanalizācijas tīklu izbūve un pievienošana centrālajiem tīkliem.

Pašlaik intensīvi norit šķiedru cementa fasādes plākšņu montēšanai nepieciešamie sagatavošanas darbi, kas ir vislaikietilpīgākie, jo pati plākšņu likšana norit salīdzinoši raiti. Kad fasādes tiks sakārtotas un demontētas sastatnes, apkārtnes labiekārtošanas darbi turpināsies intensīvāk: plānotā asfalta seguma ieklāšana  uz jaunā apbraucamā ceļa un stāvlaukumiem, kā arī apgaismes stabu un gaismekļu ierīkošana un taciņu bruģēšana. Paralēli plānota citu labiekārtojumu elementu – soliņu un, atkritumu urnu un apstādījumu – ierīkošana.

Pateicoties piemērotajiem laikapastākļiem, joprojām var veikt paredzētos āra darbus. Ja laika apstākļi strauji nemainīsies uz slikto pusi, nesāksies ilgstošas lietavas vai strauja un ilgstoša  gaisa temperatūras pazemināšanās, atbilstoši būvuzņēmēja laika grafikam, būvdarbus plānots paveikt jau novembrī.

Būvdarbus objektā veic SIA TELMS, būvuzraudzību nodrošina SIA RS Būvnieks, autoruzraudzību veic SIA Namejs Pluss.