Uz autoceļa Kārsava–Krievijas robeža atjaunos segumu

0
160

Uz valsts reģionālā autoceļa Kārsava–Krievijas robeža (Aizgārša) (P50) visā tā garumā, kas sākas netālu no pieslēguma galvenajam autoceļam Krievijas robeža (Grebņeva)–Rēzekne–Daugavpils–Lietuvas robeža (Medumi) (A13) līdz Goliševai (0,00.–15,02.km), sāk atjaunot segumu, informē VSIA Latvijas Valsts ceļi.

Posmos ar asfalta segumu paredzēts izbūvēts asfalta izlīdzinošo kārtu, virskārtu, kā arī veikt virsmas apstrādi. Savukārt posmā ar grants segumu (10,8.–14,8.km) tiks veikta dubultā virsmas apstrāde. 

Darbus plānots pabeigt līdz augusta beigām. Būvdarbu laikā satiksmes ātrums tiks ierobežots līdz 50 un 70 km/h un satiksme tiks organizēta ar ceļazīmēm, vadstatņiem un konusiem. Darbus veic personu apvienība I.V. un to līgumcena ir 2 000 000 eiro ar PVN, kas tiek finansēti no papildu piešķirtajiem 100 miljoniem eiro no budžeta programmas Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem.

Šī autoceļa 6,5.kilometrā tiek atjaunots arī tilts pār Rītupi – tiek pārbūvēta brauktuve, veikts laiduma un balstu konstrukciju remonts, uzstādītas jaunas barjeras. Tilta remontdarbi turpināsies līdz oktobra beigām. Satiksme uz tilta tiek organizēta ar luksoforu. Darbus veic SIA Rīgas tilti, līgumcena par tiem ir 399 112,45 eiro ar PVN, finansējums nāk no valsts budžeta.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit