Uzlabo infrastruktūru Liepājas centrā

0
195

Liepājas centrālajā daļā veikta Skolas ielas pārbūve posmā no Kārļa Zāles laukuma līdz Teātra ielai, kā arī autostāvlaukuma izbūve blakus esošajos zemesgabalos Skolas un Baznīcas ielā, tādējādi uzlabojot uzņēmējdarbībai nepieciešamo infrastruktūru un vidi.

Pārbūvējot Skolas ielas posmu, izbūvēts 3,5 metru plats ceļš un gājēju ietves. Skolas ielas posmā no Kārļa Zāles laukuma līdz Jāņa ielai izveidota vienvirziena satiksme, mainot esošo satiksmes organizāciju. Posmā no Jāņa līdz Teātra ielai satiksmes organizācija paliek nemainīga. Pie tirdzniecības centra izveidotas vairākas papildus stāvvietas. Tāpat atjaunots vai no jauna izbūvēts laukakmeņa bruģa segums.

Stāvlaukumā iepretim Liepājas teātrim izbūvētas 129 stāvvietas vieglajām automašīnām un autobusiem, tostarp invalīdu stāvvietas. Izbūvētas arī velosipēdu novietnes. Teritorijā izvietoti soliņi ar atkritumu urnām. Autostāvlaukumā izbūvēts jauns apgaismojums, lietus ūdens un sadzīves ūdensvada un sadzīves kanalizācijas tīkli. Veicot teritorijas labiekārtošanu, iesēta daudzgadīga zālāja sēklas, kā arī ierīkoti dažāda izmēra un sugas krūmu stādījumi.

Projektu izstrādāja SIA SantehPRO, būvdarbus veica SIA A-Land. Pašvaldības ieguldījums būvniecībā ir 682 132 eiro ar PVN, ieskaitot topogrāfiju, būvprojekta izstrādi, būvuzraudzību, autoruzraudzību un būvdarbus. Projekta kopējās izmaksas vēl tiek aprēķinātas un precizētas.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit