Uzņēmumam “Latvijas energoceltnieks” jauns vadītājs

0
1782

No septembra SIA “Latvijas energoceltnieks” (LEC) valdes locekļa amatā stāsies Dmitrijs Soldatenko, nomainot līdzšinējo vadītāju Andri Vilcmeieru, informē uzņēmums Skonto Group.

Dmitrijs Soldatenko turpinās darbu arī kā būvniecības un būvmateriālu ražošanas uzņēmumu grupas Skonto Group valdes loceklis un LEC Construction International GmbH direktors.

“Uzņēmums ir veiksmīgi pielāgojies pandēmijas situācijai un turpina darbu pie esošajiem projektiem tepat Latvijā un LEC galvenajā eksporta tirgū Vācijā. LEC darbībā rasti risinājumi, lai tas spētu efektīvi adaptēties jaunajiem tirgus apstākļiem un ekonomiskajai situācijai Eiropā,” stāsta Dmitrijs Soldatenko.

Dmitrijs Soldatenko līdz šim ieņēma LEC Telekomunikāciju tīklu departamenta direktora amatu, un viņa darba pieredze Skonto Group uzņēmumos kopš 2008.gada bija saistīta ar infrastruktūras un eksporta projektu vadību un darbu uzņēmumu vadības komandās. Jaunais LEC vadītājs turpinās kompānijas attīstību gan Latvijā, gan ārvalstīs, piemēram, nodrošinot apjomīgā projekta Optiskā tīkla infrastruktūras projektēšana un būvniecības darbi Latvijas teritorijā realizāciju, kā arī turpinot 500 kilometru optisko kabeļu tīkla izbūves projektu Vācijas ziemeļaustrumu daļā.

Iepriekšējais LEC vadītājs Andris Vilcmeiers atstās arī Skonto Group valdes priekšsēdētāja amatu, turpmāk Skonto Group darbosies trīs līdzšinējo valdes locekļu sastāvā.

SIA Latvijas energoceltnieks ir uzņēmums Baltijas reģionā enerģētikas un sakaru tīklu nozarē. LEC nodrošina pilna cikla projektu realizāciju no plāna izveides līdz komunikāciju ierīkošanai klientiem Baltijā, Skandināvijā un Vācijā. Uzņēmums nodarbina vairāk nekā 500 speciālistu.

Skonto Group ir Latvijā lielākā būvniecības nozares uzņēmumu grupa, kurā ietilpst Skonto Prefab, Skonto Plan Ltd, Latvijas energoceltnieks un Skonto Cross Timber Systems. Grupas uzņēmumi nodrošina pilnu būvniecības pakalpojumu ciklu, sākot ar inženiertehnisko risinājumu izstrādi, konstrukciju ražošanu Latvijā un beidzot ar to piegādi un montāžu. Grupas uzņēmumos strādā vairāk nekā 1500 darbinieku. Pērn grupā ietilpstošie uzņēmumi darbaspēka nodokļu maksājumus veica vairāk nekā 14 miljonu eiro apmērā.