Uzsāk degradētas teritorijas revitalizāciju Ventspilī

0
341
Vizualizācija no Ventspils.lv

Ar mērķi revitalizēt Ventspils degradēto teritoriju Ganību ielas industriālajā teritorijā, Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde Ventspils osta sākusi projekta Ražošanas ēkas un publiska auto stāvlaukuma izbūve Ganību ielas industriālajā zonā Ventspilī īstenošanu.

Projekts paredz izbūvēt ražošanas ēku, publiskos auto stāvlaukumus un sakārtot pieguļošās teritorijas, kā arī rekonstruēt Mazās Priežu ielas posmu, tādējādi nodrošinot jaunu mūsdienu prasībām atbilstošu uzņēmējdarbības infrastruktūru, videi draudzīgu un vides ilgtspēju veicinošu teritoriālo izaugsmi un veicinot jaunu darba vietu radīšanu.

Plānots, ka projekta īstenošanas rezultātā Ganību ielā 99 tiks izbūvēta ražošanas/biroja ēka 2400 kvm platībā un sakārtota ēkai pieguļošā teritorija (iežogota ražošanas ēkai pieguļošā teritorija, tai skaitā iekšējie ceļi un laukumi), kā arī izbūvēts publisks auto stāvlaukums 32 automašīnām Ganību ielā 99 un publisks auto stāvlaukums 97 automašīnām Krustkalna ielā 6. Investējot teritorijas attīstībā, plānots veicināt 45 jaunu darba vietu radīšanu. Jaunās ražošanas ēkas nomas tiesības izsoles kārtībā iegūs divi nomnieki.

Projekta kopējās izmaksas ir nedaudz vairāk kā 4,8 milj. eiro. Plānotais projekta ilgums ir 10 mēneši jeb līdz 2023. gada 31.decembrim.

Ražošanas un biroja ēkas būvniecību īstenos SIA PILSBŪVE, bet auto stāvlaukuma izbūvi Ganību ielas industriālajā rajonā veiks SIA LAGRON. Autoruzraudzību auto stāvlaukumam veiks SIA SBI-Ventspils, savukārt autoruzraudzību ražošanas un biroja ēkai īstenos SIA Campaign. Būvuzraudzību abos objektos veiks SIA Jurēvičs un partneri.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit