Uzsāk projekta “Blūmendāles mājas” otrās kārtas būvniecību Ķengaragā

0
115
Publicitātes attēls

Nekustamo īpašumu attīstītājs dzīvojamo namu segmentā Bonava Latvija turpina jaunā četru dzīvojamo māju projekta Blūmendāles mājas attīstību Ķengaragā, Prūšu ielā – šī gada sākumā uzsākta otrās mājas būvniecība, vēsta Bonava Latvija pārstāvji.

Topošajā piecu stāvu ēkā būs pieejami 58 videi draudzīgi un funkcionāli divu līdz četru istabu dzīvokļi platībā no 42,7 līdz 74 kvm, nodrošinot ilgtspējīgu dzīvesvietu apmēram 150 iedzīvotājiem.

Blūmendāles mājās katra dzīvokļa iemītniekiem ēkas pagrabstāvā būs pieejama slēdzama individuālā noliktavas telpa, kas iekļauta pārdošanas cenā. Tāpat katram dzīvoklim būs izeja uz personīgo balkonu, kur gada siltajos mēnešos iekārtot savu atpūtas stūrīti, iekopt vertikālo dārzu vai baudīt neaizmirstamus skatus, veroties uz apkārtējo pilsētas ainavu. Projektā padomāts arī par patīkamu brīvā laika pavadīšanu labiekārtotā un slēgtā piemājas teritorijā, kur būs pieejamas ne tikai plašas apstādījumu zonas un pastaigu celiņi, bet arī bērnu rotaļu laukumi un vingrošanas stacijas pieaugušajiem. Katrā ēkā papildus būs pieejamas arī vairākas koplietošanas darba telpas, kas būs īpaši pielāgotas velokultūras piekritēju vajadzībām – telpās atradīsies darba galdi velosipēdu remontēšanai un augstspiediena mazgāšanas iekārtas.

Ievērojot ilgtspējīgas un videi draudzīgas dzīvesvides principus, katrs projekta mājoklis būs aprīkots ar individuālu ventilācijas sistēmu ar rekuperācijas funkciju, savukārt uz ēku jumtiem tiks uzstādīti saules paneļi, daļēji kompensējot ēku energopatēriņu. Blūmendāles mājās ērti varēs justies arī elektroauto īpašnieki, jo daļa autostāvvietu būs ar elektroauto uzlādei nepieciešamo infrastruktūru.

Otro projekta ēku Prūšu ielā 1H plānots nodot ekspluatācijā 2025. gada pirmajā pusē. Bonava Latvija plānotās investīcijas Blūmendāles mājas projektā, kas sastāvēs no četrām piecstāvu ēkām ar 232 dzīvokļiem un kuru plānots uzbūvēt līdz 2026. gada beigām, ir aptuveni 22 miljoni eiro.