Valmierā pēc vērienīgas pārbūves atklāta PII “Varavīksne”

0
300
Foto no Valmierasnovads.lv

Pēc pārbūves atklāta Valmieras 2. vidusskolas struktūrvienība – pirmsskolas izglītības iestāde (PII) Varavīksne, radot 108 jaunas vietas, lai nodrošinātu pirmsskolas izglītības pieejamību bērniem, kuru vecāki dzīvo vai strādā Valmierā, informē Valmieras novada pašvaldībā.

PII Varavīksne paplašināšanas vajadzībām pārbūvēti Valmieras 2. vidusskolas skolas korpusa trīs stāvi, kā arī cokola stāvs, kas pielāgoti PII vajadzībām. Katras grupas nodarbību telpai klāt ir ierīkots sanitārais mezgls – labierīcības un izlietnes. Ir izveidota garderobe ar skapīšiem, kur novietot personīgās mantas, noģērbt virsdrēbes un uzglabāt maiņas apavus. Izveidots montesori un svešvalodu kabinets, taps mini zoo, kur iepazīties ar putniem un kukaiņiem.

Interjers veidots gaišos un neitrālos toņos, kas rosina darboties. Izbūvēts lifts, kas nodrošinās vides pieejamību gan pirmsskolas izglītības iestādei, gan vidusskolai. Labiekārtota āra teritorija – pārbūvēta ieeja un priekšējais laukums, uzstādītas āra nojumes nodarbībām un rotaļām, iekārtots stūrītis ar siltumnīcu un mazdārziņu, kur dabas zinību nodarbību laikā bērni varēs praktiski darboties – sēt, stādīt, laistīt. Līdz šī gada oktobrim turpināsies mācību telpu mēbeļu un aprīkojuma piegāde un uzstādīšana. Ārpusē pie fasādes sienas drīzumā paredzēts izvietot lielformāta PII logo.

Telpu pārbūves projekta izstrādi veica SIA Campaign. Būvdarbus veica R.K.C.F. RENESANSE.