Valters Celmiņš – sirdī ģeotehniķis

0
797

SIA Celmiņa būvkonstrukciju projektēšanas birojs valdes priekšsēdētājs Valters Celmiņš (17.01.1943.–07.06.2021.) bija viens no Latvijā vadošajiem būvkonstrukciju projektētājiem, kurš spēja atrisināt inženierproblēmas gan pazemē, gan virszemē.

Prasmīgi balansēja starp loģiku un radošumu, tā veiksmīgi risinot inženiertehniskās problēmas un izveidoja visracionālāko konstrukciju. Nozarē bija 58 gadus. 2020.gadā Valters Celmiņš saņēma nozarē augstāko apbalvojumu – Būvindustrijas lielās balvas Pamatakmeni par mūža ieguldījumu būvindustrijā.

Arhitekti sadarbību ar Valteru Celmiņu uzskatīja par dāvanu. Uz konstruktoru vienmēr varēja paļauties. Viņš allaž atrada loģisku risinājumu arī sarežģītās situācijās.

Grāmata nebūs pārdošanā, bet to ir iespējams pasūtīt jau tagad.
Vairāk informācijas: [email protected], tālrunis 29468382.

Grāmata tapusi ar SIA Merks un SIA Velve atbalstu. Paldies par atbalstu biedrībai Latvijas Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas inženieru savienība, SIA Lafivents, SIA LNK Industries, SIA Inženierbūve, SIA Inženieru birojs Kurbada tilti, SIA Norma-S, SIA LBS-Konsultants, SIA ZAZA Timber Production, SIA Ugunsdrošības risinājumu birojs, SIA UPPE.

Īpašs paldies Artim Dzirkalim, Mārim Briškam, Raimondam Eizenšmitam, Aivaram Brambim, Mārtiņam Straumem, Helēnai Endriksonei un Aivaram Caunem.

Apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva 2022 galvenais partneris ir SIA Knauf,
sadarbības partneri
– SIA Bauroc, SIA CMB, SIA Thermowhite Baltic, Kingspan Insolution OÜ Latvija,
atbalstītāji
– SIA Sakret, SIA RERE Grupa, SIA Ramirent Baltic, SIA Peri, SIA Firma L4, VAS Valsts nekustamie īpašumi,
mediju partneri
– žurnāls Būvinženieris, Abc.lv, Archidea.lv, Building.lv, BuvBaze.lv, Laiks Mājai.