Veiks ēkas uzlabošanas darbus SIA “Rīgas veselības centrs” Iļģuciema filiālē

0
127
Publicitātes attēls

SIA Rīgas veselības centrs noslēdzis līgumu ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par Eiropas Savienības Atveseļošanas fonda projekta ieviešanu uzlabojot veselības aprūpes infrastruktūru filiālē Iļģuciems, informē Rīgas veselības centra pārstāvji.

Plānots, ka laika posmā līdz 2026. gada martam filiāles Iļģuciems ēkā tiks veikta ventilācijas modernizācija, āra žalūziju izvietošana uz ēkas saulainās fasādes un atsevišķu telpu pārbūve ūdens procedūru norisei.

Filiāles Iļģuciems ēka celta 1967. gadā. 2017. gadā tika veikti telpu vienkāršotās atjaunošanas darbi, bet ēkas ekspluatācijas laikā konstatēts, ka vasaras karstajos mēnešos nepieciešams uzlabot mikroklimatu telpās – gaisa apmaiņu un dzesēšanu, lai kopējā sistēma atbilstu mūsdienu mikroklimata un epidemioloģiskās drošības prasību rekomendācijām ārstniecības iestādēm. Savukārt, uzstādot fasādes noēnojošās žalūzijas, ir iespējams samazināt ventilācijas un dzesēšanas iekārtu energopatēriņu.

Papildus filiālē Iļģuciems plānots īstenot pārbūves darbus, atsevišķas telpas pārbūvējot hidroterapijas pakalpojumu sniegšanai, tādējādi nodrošinot pacientiem lielāku pakalpojumu kompleksu un  visaptverošu ilgtspējīgu integrētu veselības aprūpi vienuviet.