”Velve M.S. tehnoloģijas” nomainījusi nosaukumu uz ”VELVE MATERIĀLU SISTĒMAS”

0
612

Uzņēmums Velve M.S. Tehnoloģijas informē, ka nomainījis nosaukumu, un turpmāk tas darbosies kā VELVE MATERIĀLU SISTĒMAS. Uzņēmuma aizvadīto 25 gadu pastāvēšanas laikā būvniecības nozare ir būtiski attīstījusies, un līdz ar to mainījusies arī uzņēmuma darbības specifika. VELVE MATERIĀLU SISTĒMAS šobrīd nodrošina būvniecības materiālus gan privātmāju, gan lielu infrastruktūras būvniecības objektu vajadzībām, kā arī ir vienīgais MAPEI produktu izplatītājs Baltijas valstīs.

Uzņēmuma ilgās darbības laikā esam pieredzējuši būvniecības nozares attīstību un, sadarbojoties ar materiālu ražotājiem, centušies veicināt aizvien jaunu, videi draudzīgu tehnoloģiju izmantošanu ēku un infrastruktūras objektu celtniecībā. Pēdējie trīs gadi būvniecības nozarei ir bijuši izaicinoši. Inflācija, materiālu pieejamība un piegādes traucējumi – tas viss ir nozari padarījis mazāk paredzamu –, taču mums ir izdevies nodrošināt uzņēmuma nepārtrauktu attīstību, un ir laiks spert nākamo soli, nomainot arī uzņēmuma nosaukumu.

Uzņēmums  VELVE MATERIĀLU SISTĒMAS ir dibināts 1997.  gadā, un tā fokuss sākotnēji bija mūra sanācijas tehnoloģijas. Šobrīd uzņēmums piedāvā plašu produkcijas klāstu no būvniecības materiālu ražošanas uzņēmumiem Itālijā, Spānijā, Vācijā, Norvēģijā, Polijā, Austrijā un citur.

VELVE MATERIĀLU SISTĒMAS nosaukuma maiņa ietver arī jaunu zīmola vizuālo identitāti, un to izstrādāja dizaina studija H2E. Jaunais logotips vizuāli skaidri attēlo uzņēmuma darbības stūrakmeņus – augstākās kvalitātes materiālu piedāvājums, kompleksi risinājumi un tehniskais atbalsts projektēšanas un būvniecības procesā. Vārda Velve pirmais burts V pārtapis par virziena rādītājiem, kas simbolizē gan plašo produktu sortimentu, gan dažādu risinājumu meklēšanu atbilstoši vajadzībām.