“Velve M.S. Tehnoloģijas” turpmāk darbosies kā “Velve Materiālu Sistēmas”

0
263
Publicitātes foto no uzņēmuma arhīva

Viens no būvniecības materiālu vairumtirdzniecības līderiem – uzņēmums Velve MS Tehnoloģijas maina nosaukumu un turpmāk Baltijā darbosies ar nosaukumu Velve Materiālu Sistēmas, informē uzņēmumā.

Aizvadīto uzņēmuma 25 gadu pastāvēšanas laikā būvniecības nozare ir būtiski attīstījusies un līdzi ar to mainījusies arī uzņēmuma darbības specifika. Velve MS šobrīd nodrošina būvniecības materiālus gan privātmāju, gan lielu infrastruktūras būvniecības objektu vajadzībām, kā arī ir vienīgais Mapei produktu izplatītājs Baltijas valstīs.

Reaģējot uz nozares pieprasījumu, aizvadītā gada laikā uzņēmums veica investīcijas noliktavas paplašināšanā no 900 uz 1400 kvm. Tāpat uzņēmums pārvācās uz jaunām biroja telpām Kalniņos, Mārupē. Šogad uzņēmums turpinās veikt arī investīcijas darbinieku kvalifikācijas celšanā visās Baltijas valstīts.

Velve MS nosaukuma maiņa ietver arī jaunu zīmola vizuālo identitāti un to izstrādāja dizaina studija H2E. Jaunais logotips vizuāli skaidri attēlo uzņēmuma darbības stūrakmeņus – augstākās kvalitātes materiālu piedāvājums, kompleksi risinājumi un tehniskais atbalsts projektēšanas un būvniecības procesā. Vārda Velve pirmais burts V pārtapis par virziena rādītājiem, kas simbolizē gan plašo produktu sortimentu, gan dažādu risinājumu meklēšanu atbilstoši vajadzībām.