Ventspils brīvostas pārvalde turpina atjaunot ielu infrastruktūru

0
475
Foto no ventspils.lv.

Rit pēdējie sagatavošanās darbi, lai sāktu Rūpniecības ielas posma no Apvedtilta līdz Durbes ielai Ventspilī atjaunošanu. Šis ir viens no 19 ielu posmiem Ventspilī, ko Ventspils brīvostas pārvalde atjauno 19,8 miljonu eiro vērtajā ostas pievedceļu atjaunošanas projektā, informē Inga Ieviņa, sabiedrisko attiecību vadītāja.

Rūpniecības ielā plānots atjaunot segumu un apgaismojumu posmā no dzelzceļa pārbrauktuves pie rotācijas apļa krustojumā ar Durbes ielu līdz dzelzceļa pārbrauktuvei pie Apvedtilta. Šajā ielas posmā strādā vairāki lieli uzņēmumi, kuriem ir svarīgi nodrošināt autotransporta piekļuves iespējas arī remontdarbu laikā – Ventplac, Baltic Forest Trading, Kurši un citi – tāpēc šobrīd liela uzmanība tiek pievērsta satiksmes ierobežojumu plāna izstrādei, lai būvdarbi pēc iespējas mazāk ietekmētu uzņēmumu darbu. Darbus plānots sākt septembra otrajā pusē un pabeigt līdz gada beigām.

Atklātajā konkursā par būvdarbu veikšanu uzvarēja SIA Ventbetons-V. Būvdarbu līgums noslēgts par 359 406,23 eiro bez PVN. Būvuzraudzību objektā veiks SIA Būvju profesionālā uzraudzība.

Ventspils brīvostas pievedceļu atjaunošanas projektā līdz 2022.gadam Ventspilī notiek 19 pievedceļu posmu gandrīz 13 kilometru garumā atjaunošana vai izbūve. Kopējās projekta attiecināmās izmaksas ir 19,8 miljoni eiro. 85% no attiecināmajām izmaksām sedz Eiropas Savienības Kohēzijas fonds.