Vidzemes slimnīcā noslēdzies astoņus gadus ilgs vērienīgs attīstības projekts

0
148
Publicitātes attēls

Vidzemes slimnīcā Valmierā noslēdzies astoņus gadus ilgs attīstības projekts, kura laikā veikti vairāki nozīmīgi uzlabojumi, kas ievērojami pilnveidoja un attīstīja slimnīcas infrastruktūru. Šī gada 1. decembrī tika atklāta pārbūvētā Reanimācijas un anestezioloģijas nodaļa un Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) un pacientu uzņemšanas nodaļa, vēsta slimnīcas pārstāvji.

Projekts sniedzis iespēju Vidzemes slimnīcai realizēt vērienīgus attīstības plānus, kopumā ir atjaunotas 12 nodaļas, izveidots viens ieejas mezgls ar pacientu garderobēm, izremontētas četras kāpņu telpas, iegādātas 12 medicīniskās iekārtas un 108 gultas. Projekts tika sākts 2016. gadā, kad tika veikti remontdarbi Bērnu slimību nodaļā, pēc tam uzlabojumi notika Terapijas nodaļā 2, Rehabilitācijas nodaļā, Hronisko pacientu aprūpes nodaļā, Laboratorijas un asins sagatavošanas nodaļā, Endoskopijas nodaļā, Ambulatorās daļas un funkcionālās diagnostikas un Neiroloģijas nodaļā. Projekta laikā arī tika iegādātas mūsdienīgas un modernas medicīnas ierīces vairākām diagnostikas nodaļām.

Būvniecību visa projekta ietvaros veica četras būvfirmas – SIA Aimasa, SIA Sanart, SIA Bazalts un SIA SCO Centrs. Tehnisko projektu izstrādātāji – SIA Nams un SIA Virtus. Projektā iesaistījās trīs būvuzraugi – SIA Marčuks, SIA Firma L4, SIA RS Būvnieks.