Vidzemes slimnīcas Rehabilitācijas centram nosvinēti spāru svētki

0
51
Publicitātes foto

Vidzemes slimnīcas Rehabilitācijas centra būvobjektā, atzīmējot ēkas būvniecības augstākā punkta sasniegšanu, nosvinēti spāru svētki, informē SIA Vidzemes slimnīca pārstāvji.

Jaunais centrs tiek iekārtots bijušās sporta zāles korpusā. Tajā ir izbūvēts jauns pārsegums un nepieciešamās būvkonstrukcijas, lai tā iegūtu telpu divos stāvos. Jaunajam centram paredzēta atsevišķa ieeja ar centrālo halli, reģistratūru un apmeklētāju uzgaidāmām telpām, bet savienojums ar esošo rehabilitācijas nodaļu nodrošinās ērtu un komfortablu pārvietošanos starp telpām. Jaunais Rehabilitācijas centrs būs neatsverams ieguldījums, lai ārstētu pacientus pēc smagām traumām, insulta un dažādām smagām vīrusu infekcijām. Centrs nodrošinās arī daudz un dažādus profilaktiskus pakalpojumus, lai cilvēki jau savlaicīgi varētu pievērsties sava veselības stāvokļa uzlabošanai.

Pārbūvējamās ēkas platība ir vairāk nekā 2 600 kvm, kur prognozēts, ka vienlaicīgi telpās varēs atrasties aptuveni 80 cilvēki. Piekļūšanai pie jaunā rehabilitācijas centra galvenās ieejas paredzēts izbūvēt jaunu piebrauktuvi, izvietot velonovietnes un apmeklētājiem organizēt autostāvvietu 27 automašīnām. Pie paša rehabilitācijas centra būs paredzētas autostāvvietas apmeklētājiem ar kustību traucējumiem. Būvniecības darbos vēl ietilpst pabeigt fasādes apdari, nodrošināt jumta siltumizolāciju, saulespaneļu montāžu un veikt labiekārtošanas darbus. Jaunā ēka plānota ar augstu energoefektivitāti, kas ir ļoti svarīgi tās uzturēšanai. Paredzēts, ka projekts noslēgsies 2024. gada beigās.

Būvdarbu veicējs ir SIA AIMASA, autoruzraudzību veic SIA NAMS un būvuzraudzību nodrošina SIA RS Būvnieks.