Vienojas par Porziņģa basketbola laukuma izbūvi Rēzeknē

0
181

Rēzeknes pilsētas dome 12.janvārī parakstīja līgumu ar biedrību Kristapa Porziņģa basketbola akadēmija, kas paredz brīvdabas basketbola laukuma izbūvi Stacijas ielā 30 pie olimpiskā centra Rēzekne, vēsta Rēzeknes pilsētas pašvaldība.

Noslēgtā vienošanās paredz, ka no biedrības puses līdz 15.februārim pašvaldībā jāiesniedz laukuma būvprojekts, savukārt pašvaldībai līdz 1.jūnijam jāveic laukuma būvniecība. Laukuma krāsošanu un aprīkošanu ar inventāru veiks Kristapa Porziņģa basketbola akadēmija sadarbībā ar pazīstamo basketbolistu no Rēzeknes Žani Peineru.

“Liels prieks paziņot, ka Porzingis Family Foundation, sadarbībā ar Žani Peineru un Rēzeknes pilsētas pašvaldību, sāks nu jau sestā brīvi pieejamā āra basketbola laukuma būvniecību. Rēzeknē ir sakārtota sporta vide, un, pēc mūsu novērojumiem, basketbola entuziastu skaits aug visā valstī. Cerot uz drīzu situācijas normalizēšanos Latvijā, turpināsim būvēt laukumus pilsētās, kur mīl basketbolu un atbalsta veselīgu dzīvesveidu,” komentēja Kristaps Porziņģis.

Savukārt basketbolists Žanis Peiners uzsvēra, ka ar ideju viņu uzrunāja tieši pašvaldība: “Rēzeknes pilsētas pašvaldības Sporta pārvaldes vadītājs Aleksejs Grehovs pie manis vērsās ar ideju, lai es pamēģinu uzrunāt Kristapu, kura komanda nevilcinoties izrādīja atsaucību, piedāvājot laukuma aprīkošanā iesaistīties arī man, kam es, protams, labprāt arī piekritu. Pagaidām viss norit ļoti raiti un ceru, ka jau vasarā abi ar Kristapu varēsim ierasties uz atklāšanu.”

Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks investīciju un attīstības jautājumos Aleksejs Stecs pastāstīja, ka laukums, kas būs ikvienam brīvi pieejams, lieliski papildinās olimpiskā centra Rēzekne infrastruktūru, kā arī dos ievērojamu ieguldījumu basketbola popularizēšanā ne tikai Rēzeknes pilsētā, bet visā Latgales reģionā.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit