Skaņas reverberācija un fona trokšņi biroja telpās negatīvi ietekmē produktivitāti, tāpēc noder risinājums, lai cilvēki varētu koncentrēties svarīgākam darbam.

Vairākums cilvēku 70–80% laika pavada iekštelpās un katru dienu vidēji deviņas stundas – birojā. Šo telpu akustikas nozīmi nevar pārvērtēt.

Acoustic Room no Itālijas ražotāja Fantoni nodrošina akustiski aizsargātu patvērumu atvērtā birojā vai jebkurā citā vidē, kur uzturas daudz cilvēku. Tā ir vieta sapulcēm un darbam, kas prasa privātumu un koncentrēšanos. Seši dažādu izmēru moduļi ir kā skaņu necaurlaidīgas šūnas, kas ir pasargātas no apkārtējās vides trokšņiem, turklāt tās var izvietot jebkurā darbiniekiem ērtā vietā un ļoti īsā laikā. Mazāko moduli Mini divi montētāji var uzstādīt pusotrā stundā.

Akustisko šūnu var pielāgot dažādām vajadzībām un budžetam – no ļoti vienkārša risinājuma bez grīdas un stikla vitrīnām līdz pilnai komplektācijai ar melamīna grīdu, stikla sienām, bīdāmām vai veramām durvīm. Apgaismojums un ventilācijas sistēma ir iekļauti visos moduļos, pārējo var izvēlēties.

Visu rakstu lasiet žurnāla Būvinženieris augusta-septembra numurā (Nr.81).

Žurnālu ABONĒ ŠEIT vai https://abone.pasts.lv/
vai pa e-pastu [email protected].
Pērc – Preses servisa tirdzniecības vietās.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit