Viļakā līdz valsts robežai atjaunots ceļa segums

0
1189
Foto – Renārs Koris

Šovasar jūlijā Viļakā tika pabeigti pārbūves darbi uz autoceļa Gulbene–Balvi–Viļaka–Krievijas robeža (Vientuļi) (P35) posmā no Keišiem līdz Kiras upei (59,60.–63,04.km), kas iekļauj Balvu un Abrenes ielas., informē Latvijas Valsts ceļi.

Būvdarbu ietvaros līdz pamatiem ir pārbūvēta ceļa konstrukcija, kas ir pārklāta ar divām kārtām asfalta. Vienlaikus pilsētā ir izbūvēts lietus ūdens kanalizācijas tīkls, uzlabots ceļa apgaismojums un pagarināta gājēju ietve. Šos būvdarbus veica SIA Ceļi un tilti par līgumcenu 4,34 miljoni eiro ar PVN, kas finansēta no valsts budžeta.

Fotoreportāža no reģionālā autoceļa P35 Viļakā un pierobežā, foto – Renārs Koris:

Savukārt uz šī paša ceļa posmā no Viļakas līdz pat valsts robežai (63,07.–69,18.km) septembrī tika pabeigta seguma atjaunošana. Tur veikts iesēdumu remonts un profila labošana, kā arī ieklāta jauna asfalta virskārta. Šos darbus veica SIA 8 CBR par līgumcenu 1,67 miljoni eiro ar PVN, kas tika finansēti valsts budžeta papildu piešķirto 75 miljonu eiro ietvaros. Šajā cenā bija iekļauti arī seguma atjaunošanas darbi uz autoceļa Kārsava–Tilža–Dubļukalns posmā no Sudarbes līdz Dubļukalnam (38,35.–47,23.km), kur darbus noslēdza virsmas apstrāde.