“Virši” turpina jaunu uzpildes staciju būvniecību

0
104
Publicitātes attēls

Piektdien, 31. maijā, atklāta jaunākā energoresursu tirgotāja un ērtas iepirkšanās veikalu tīkla AS Virši-A (Virši) pilna servisa degvielas uzpildes stacija, kas atrodas Siguldā, Nītaures ielā 22. Stacijas būvniecībā uzņēmums investēja 2,2 miljonus eiro, labiekārtojot 10 000 kvm plašu teritoriju Vidzemes šosejas malā, vēsta uzņēmumā.

Virši Sigulda strādās visu diennakti. Apmeklētājiem ir pieejams 161 kvm liels veikals ar plašu un ērtu atpūtas zonu iekštelpās un ārā, kā arī piekabju noma, degvielas uzpildes iespējas ar populārākajiem degvielas veidiem un izlejamais vējstiklu šķidrums.

“Šī ir jau trešā jaunā tirdzniecības vieta, ko atklājam šogad. Ceram, ka ērta piebraukšana no autoceļa, plaša atpūtas zona apmeklētājiem un pilns pakalpojumu klāsts padarīs šo staciju par iecienītu autobraucēju pieturvietu, nodrošinot mūsu klientiem visu nepieciešamo ikdienā un atpūtas brīžos,” saka Jānis Vība, Virši valdes priekšsēdētājs.

Kā norāda J. Vība, 2024. gadā uzņēmums plāno spēcīgu izaugsmi tirdzniecības vietu pārklājumā: “Saskaņā ar uzņēmuma stratēģisko ilgtermiņa plānu mēs turpinām attīstīt savu staciju tīklu un šobrīd notiek būvniecības darbi pie vēl četru jaunu staciju izveides Latvijā, kas atradīsies Rīgā, Salaspilī un Valmierā, kā arī pie mūsu pirmās stacijas attīstības Lietuvā. Visas šīs stacijas tiks atklātas jau vasaras laikā, savukārt, līdz gada beigām bez minētajām stacijām plānojam atvērt vēl vairākas citas, par kuru būvniecības statusu informēsim tuvākajos mēnešos.”