Visa pamatā profesionāls darbs

0
1811

Laiks būvindustrijas speciālistiem pateikt paldies par paveikto. Piesakiet kolēģus un sadarbības partnerus valstī augstākajam nozares apbalvojumam Būvindustrijas lielajai balvaiPamatakmenim!

Didzis Malkausis, SIA PERI veidņu nodaļas vadītājs:
«Visa pamatā vienmēr būs pateicība, atzinība un cieņa. Kvalitatīvs un profesionāls darbs vienā projektā vai visa mūža garumā ir nozares vērtība, kuru augstā līmenī uztur jomas pārstāvji. Novērtējiet to! Noteikti jāuzslavē arī studenti, kas vēl ir tikai ceļa sākumā. Būvindustrijas lielā balva ir iespēja pateikties, izrādīt atzinību un cieņu.»

Ainārs Kacens, SIA Bauroc tehniskais speciālists:
«Pateicības nekad nevar būt par daudz, un nav svarīgi, vai paldies sakām projekta vadītājam, būvdarbu vadītājam, projektētājam, tāmētājam, būvkonstruktoram, būvmateriālu ražotājam, arhitektam vai tehnologam. Būtiski, ka ikviena komandas dalībnieka paveikto pamanām, novērtējam un rādām sabiedrībai.»

Līdz 15.septembrim piesakiet augstajam apbalvojumam nozares seniorus ar ievērojamu ieguldījumu darba mūžā, savus tagadējos komandas biedrus, praktizējošus kolēģus un sadarbības partnerus, kā arī studentus.

Balvas pasniegšanu organizē Latvijas Būvinženieru savienība un žurnāls Būvinženieris.

Apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva galvenais partneris ir Knauf, sadarbības partneri – Bauroc, Peri, Paroc, CMB, Velux, ThermoWhite.
Atbalstītāji: RERE Grupa, Sakret, Ramirent, Firma L4.
Mediju partneri: žurnāls Būvinženieris, buvbaze.lv, buvlaukums.lv, abc.lv, building.lv, Laiks mājai.

Vairāk informācijas – http://lielabalva.lv/balva/#nolikums.