Publicitātes foto.

Auto mazgāšanas uzņēmums SIA Wash and Drive investējis miljonu eiro konveijera tipa automazgātavas izveidē Krasta ielā 97A, Rīgā, aģentūru LETA informēja uzņēmuma pārstāvji.

Kompānijā informēja, ka jaunajā automazgātavā vienlaikus var tikt apkalpotas piecas līdz sešas automašīnas.

Wash and Drive valdes loceklis Augusts Iesalnieks norādīja, ka konveijera tipa automazgātavas ir ļoti plaši izplatības ASV, tādēļ iekārtas jaunajai automazgātavai iegādātas no ražotāja Hjūstonā Teksasā.

Uzņēmums šobrīd strādā pie tā, lai tuvāko mēnešu laikā sāktu būvniecības darbus vēl vairāku jaunu konveijera tipa automazgātavu ierīkošanai Rīgā. Šāda tipa automazgātavas kompānija plāno izveidota arī citās Latvijas lielākajās pilsētās.

Latvijā šobrīd ir 13 Wash and Drive pašapkalpošanās automašīnu mazgātavas, no kurām piecas ir Rīgā, divas – Liepājā un pa vienai Jelgavā, Saldū, Ventspilī, Cēsīs, Valmierā un Daugavpilī. 

Kompānija Wash and Drive reģistrēta 2015.gadā, un tās pamatkapitāls ir 10 000 eiro, liecina Firmas.lv informācija. Uzņēmuma apgrozījums 2019.gadā bija 205 402 eiro, bet zaudējumi – 47 072 eiro. 

Wash and Drive kapitālā 50% pieder SIA BTCG, 49,9% daļu pieder SIA AK Family Investments, bet 0,1% – SIA AK Family Treasury. Vienlaikus kompānijas patiesie labuma guvēji ir Iesalnieks un Aigars Kesenfelds.