“Workland Verde” izveidē investēs vairāk nekā miljonu eiro

0
64

Elastīgu biroju telpu risinājumu uzņēmums Workland paplašina savu tīklu Baltijā un vienojies ar biroju kompleksu Verde par ilgtermiņa sadarbību un šī gada rudenī plāno atvērt videi draudzīgāko kopstrādes centru Workland Verde, tā izveidē investējot virs 1 miljona eiro, vēsta uzņēmuma pārstāvji.

Jaunais Workland centrs būs 1420 m2 plašs – tā iekārtošanai tiks atvēlēts viss Verde A ēkas otrais stāvs, to pārvēršot par iedvesmojošu un funkcionālu kopstrādes telpu. Tur atradīsies dažāda lieluma privātie biroji, kopstrādes un atvērtās zonas, kā arī sanāksmju telpas, tādējādi piedāvājumā būs daudzveidīgi telpu nomas risinājumi visdažādāko darba stilu piekritējiem, kuriem ir svarīga kopības sajūta un elastīga vide. Centrā varēs strādāt aptuveni 180 cilvēki.

“Jau kādu laiku esam plānojuši paplašināt savu elastīgo biroju telpu tīklu Rīgā. Kad radās iespēja izveidot kopstrādes centru videi draudzīgākajā biroju ēkā Verde, mēs saskatījām atbilstību savām vērtībām attiecībā uz ilgtspējību un cilvēku orientētu darba vidi, tāpēc nolēmām rīkoties,” vietas izvēli komentē Workland dibinātājs un izpilddirektors Indreks Hāls.

2022.gadā Workland plāno izaugsmi par 40%, Baltijas tirgū nodrošinot vairāk nekā 7000 m2 biroju telpu nomai ar elastīgiem nosacījumiem. Kopumā trīs valstīs tiks radītas 750 darbstacijas.

Iveta Lāce, Verde komercdirektore saka: “Plānojot biroju kompleksa Verde papildu servisu klāstu, jau sākotnēji zinājām – šeit noteikti jābūt kopstrādes iespējām. Pieredze rāda, ka kopstrādes telpu noma šajā centrā ir laba platforma biznesa sākšanai jauniem, maziem vai lielākiem uzņēmumiem. Lielisks piemērs tam ir Šveices telekomunikāciju un programmatūru izstrādes uzņēmums Swisscom – tas Latvijā sāka darboties, nomājot darba vietas Workland Telegraph Vecrīgā, bet tagad tas ir mūsu enkurnomnieks.”

Hibrīddarbs kļūst par dominējošo stilu daudzos uzņēmumos, tāpēc Workland Verde centrs tiks veidots tā, lai viegli nodrošinātu telpu pielāgojamību atkarībā no tā, kā mainīsies nomnieku komanda un tās vajadzības. Tajā tiks ieviests Rīgā modernākais un videi draudzīgākais kopstrādes biroju koncepts, kura dizainu veidos Lauder Architects.

Igors Beloborodovs, Workland operatīvais vadītājs: “Izvēloties jaunus projektus, mēs arvien vairāk koncentrējamies uz ilgtspējīgākajiem risinājumiem – meklējot jaunas attīstības iespējas, galvenie faktori ir energoefektivitāte un ilgtspējīgi risinājumi. Esot videi draudzīgākajai ēkai Rīgā, biroju komplekss Verde bija projekts, kas atbilda mūsu vērtībām un plāniem.”

Jaunajā Workland Verde kopstrādes centrā būs iespējams nomāt vairākus mazākus birojus, lai dažāda lieluma komandām tiktu nodrošināts privātums. Visos birojos būs daudz dabiskās gaismas, oriģināli interjera risinājumi un mūsdienīgs, spilgts dizains.

Verde ir pirmais Capitalica Asset Management īstenotais projekts Latvijā, kura attīstībā tiks ieguldīti vairāk nekā 65 miljoni eiro. Objekta būvniecības procesa vadītājs ir SBA Group meitasuzņēmums Notus Developers, projekta ģenerālbūvnieks – būvkompānija Velve, bet iznomāšanas partneris – nekustamo īpašumu aģentūra Colliers. Pašlaik par biroju kompleksa nomniekiem jau ir kļuvuši tādi uzņēmumi kā Swisscom, Decta, KPMG Latvija, Swetch, Alppes Capital un Workland.

Verde būs zaļākais A klases biroju komplekss Rīgā, Skanstes kvartāla sākumā – R.Hirša ielā 1A –, iepretim Latvijas Ugunsdzēsības muzejam, un vienīgais A klases biroju komplekss Rīgā, kura pirmo kārtu atklās 2022.gada jūnijā.

Verde sastāv no divām biroju ēkām ar kopējo iznomājamo platību 30 000 m2, kopējā platība ar pazemes autostāvvietām – 45 000 m2. Komplekss izstrādāts atbilstoši BREEAM Excellent un gandrīz nulles enerģijas ēku jeb nZEB (nearly Zero Energy Building) standartiem.

Verde īpašā atšķirības zīme būs nepārspējams zaļums gan uz 600 m2 plašām ar kokiem un augiem apstādītām terasēm katrā ēkā, gan apstādījumiem bagāts pagalms. Verde savu zaļo domāšanu iemieso godalgoto Latvijas arhitektu Andra Kronberga un Jāņa Zvejnieka (ARHIS Arhitekti) ilgtspējīgā un mūsdienīgā arhitektūras risinājumā, kuru iedzīvina ar A klases energoefektivitātes un gudro ēku pārvaldības risinājumiem.

Workland Group ir kopstrādes telpu tīkls Baltijā ar 13 centriem, divi atrodas Rīgā – Telegraph un Verde, pieci Tallinā, pieci Viļņā un viens Kauņā. Workland lielākais akcionārs kopā ar uzņēmuma dibinātāju un vadību ir Baltijā lielākais privātā kapitāla investors BaltCap.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit