Zināms potenciālais tilta pār Salacu būvnieks

0
45
Tilts pār Salacu Salacgrīvā

Iepirkuma komisija pieņēmusi lēmumu iepirkumā par tilta pār Salacu pārbūvi uz valsts galvenā autoceļa Rīga-Ainaži (A1) (91,10 km), informē VSIA Latvijas Valsts ceļi.

Tiesības slēgt līgumu par šiem darbiem ir ieguvusi piegādātāju apvienība (PA) NB&Tilts, kuras piedāvājums bija saimnieciski visizdevīgākais, kā arī ar zemāko piedāvāto cenu, kas ir 14 971 552,94 eiro (bez PVN). PA NB&Tilts veido uzņēmumi SIA Nordes būve un SIA Tilts.

Kopā VSIA Latvijas Valsts ceļi izsludinātājā konkursā par Salacgrīvas tilta pārbūvi tika saņemti divi piedāvājumi, otru iesniedza SIA ACBR par summu 15 421 111,11 eiro (bez PVN).

Līgumu ar izvēlēto pretendentu varēs slēgt, sākot no šā gada 4.aprīļa, kad beidzas nogaidīšanas termiņš lēmuma pārsūdzībai Iepirkumu uzraudzības birojā. Lai līgumu par būvdarbu veikšanu varētu noslēgt, Ministru kabinetam (MK) arī jāpieņem lēmumi saistībā ar projekta finansējumu un īpašumtiesībām.

Tilts pār Salacu uz valsts galvenā autoceļa Rīga (Baltezers)-Igaunijas robeža (Ainaži) (A1) ietilpst Eiropas transporta tīklā (TEN-T), kā arī ir Eiropas nozīmes autoceļu maršrutā E67 jeb Via Baltica posms, kas nodrošina vietējo un starpvalstu satiksmi, kā arī militāro mobilitāti.