Žurnāls “Būvinženieris” iznāks līdz ar skates rezultātiem

0
349

Šī gada augusta žurnāls Būvinženieris Nr.81 iznāks nedaudz vēlāk, lai varētu publicēt skates Gada labākā būve Latvijā 2020 rezultātus.

Katru numuru žurnāla komanda gatavo ar lielu cieņu pret abonentiem un katru lasītāju, tāpēc vēlamies sniegt profesionāli vērtīgu un oriģinālu informāciju. Latvijas Būvinženieru savienība un žurnāls Būvinženieris ir skates Gada labākā būve rīkotāji sadarbībā ar Latvijas Būvnieku asociāciju un citām nozares institūcijām. Tā kā skates cikls šogad ir garāks pandēmijas dēļ, vēlamies mūsu lasītājiem ekskluzīvi vieniem no pirmajiem paziņot, kuras būves pērn Latvijā vērtējamas kā labākās. Tāpēc augusta numurs iznāks pāris nedēļas vēlāk, lai skates rezultātus publiskotu vienlaikus ar laureātu paziņošanu un apbalvošanu.

Aicinām ikvienu nozares dalībnieku izmantot iespēju pirmo reizi tiešsaistē skatīties finālam izvirzīto būvju prezentācijas. Tā ir vērtīga būvju arhitektu, projektētāju, būvnieku, pasūtītāju pieredze, kas var būt noderīga nozares profesionāļiem un aizraujoša ikvienam interesentam.

Translāciju internetā ikviens var noskatīties šodien, 18.augustā: https://buvinzenierusavieniba.lv/gada-labaka-buve-latvija-2020-finals/

Ražīgu rudeni un gandarījumu par paveikto vēlot,
redakcijas un skates rīkotāju vārdā –
Antra Ērgle, žurnāla galvenā redaktore

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit