Zvejniekciemā ielikts pamatakmens “ELVI” veikalam pašā jūras krastā

0
224
Publicitātes attēls

Trešdien, 13. septembrī, ielikts pamatakmens jaunam veikalam ELVI pašā Baltijas jūras krastā, Zvejniekciemā, Ainažu ielā 113. Tuvākajos mēnešos plānota strauja veikala ēkas būvniecība un apkārtējās teritorijas labiekārtošana, lai veikals apmeklētājus varētu uzņemt jau 2024. gadā.

Šī tirdzniecības vieta tiks izvietota vēsturiski nozīmīgā vietā, kur savulaik atradies Zvejniekciema zivju kopžāvētas komplekss Ikriņi, tāpēc teritorijas attīstība plānota ar vislielāko cieņu pret tās vēsturi un dabas vērtībām.

Teritorijas attīstības plānā paredzēta gan energoefektīvas un vizuāli pievilcīgas tirdzniecības ēkas izbūve, gan plaša stāvlaukuma iekārtošana gandrīz 70 automašīnām, apstādījumi atpūtas zonas un pop-up tirdzniecības un atpūtas vietas vasaras sezonā. Īpašu vieta kompleksā tiks atvēlēta arī šīs vietas vēstures informācijai un apkaimes biotopu aizsardzībai, lai ELVI pircēji veikala apmeklēšanu var apvienot ar jaunu zināšanu ieguvi un patīkamu atpūtu tiešā jūras tuvumā.

Šajā objektā tiks ieguldītas apjomīgas investīcijas, nodrošinot mūsdienīgu un kvalitatīvu iepirkšanos klientiem, patīkamus darba apstākļus darbiniekiem, taču vienlaikus tiks domāts arī par apkārtējo vidi saudzējošiem risinājumiem.

Tirdzniecības kvartāla konceptu un projektu veidojis Arhitektu birojs LOFT.